www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Magda Różczka: czy zrezygnuje z aktorstwa?

Nie ma siły do gwiazdorzenia- ma trzy sprawy w sądzie!

Kiedyś Magda Różczka była gwiazdą- seriali, filmów i spotów reklamowych. Dziś udziela się tylko w akcjach charytatywnych i w reklamach. Co się stało? Dlaczego aktorka wycofała się z show- biznesu?
– Planowałam to od jakiegoś czasu, ale udało mi się dopiero ostatnio. Od dawna myślałam, że chciałabym odmawiać, przebierać, nie pracować od rana do wieczora, bo naprawdę nie dążyłam do tego kiedykolwiek w życiu.- wyznała Magda Różczka na łamach magazynu „Dbam o zdrowie”.

Okazuje się jednak, że niezapomniana Wanda Ryszkowska z serialu „Czas honoru” miała swoje powody, przez które poczuła niechęć do aktorstwa:
– To się zbiegło z tym, że mam trzy sprawy w sądzie. Tak bardzo mnie dotknęli paparazzi i śmieciowe gazety, że na poważnie zaczęłam myśleć o zmianie zawodu. I powiedziałam sobie: Może mi się wydaje, że mnie to wszystko denerwuje, ale na pewno muszę zwolnić, robić niemalże nic, żebym zobaczyła, czy mi tego nie brakuje.- mówi.

Ale tak naprawdę, Magda zwolniła tempo ze względu na dzieci:
– Od kiedy są, nigdy mi się nie przytrafiło, żebym po pracy jechała do innej, no chyba że na godzinę, na wywiad. Od kilku lat cały czas miałam jakieś filmy i seriale, więc nie zrobiłam żadnego spektaklu. Nie wyobrażam sobie być od szóstej rano w pracy i wrócić o dwudziestej drugiej po teatrze.- mówi Magda Różczka.

foto: MWMedia


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>