www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Magda Kumorek namawia syna na wegetarianizm!

W jej rodzinie tylko syn je mięso. Aktorka stara się jak może, by chłopiec przestawił się na jarskie potrawy!

Magda Kumorek od dawna jest wegetarianką. Dieta bezmięsna jej służy: gwiazda świetnie się czuje i znakomicie wygląda. Gwiazda serialu „Przepis na życie” zdaje sobie sprawę, że jej wybór oznacza wiele ocalonych zwierzęcych istnień:
– Nie myślałam o tym w kategoriach poświęcenia. Dopiero z biegiem lat uświadomiłam sobie, jak są traktowane zwierzęta w ubojniach i że nie wyrażam na to zgody.- wyznała Magda Kumorek w rozmowie z magazynem „Pani”.

Aktorka nawróciła na wegetarianizm całą swoją rodzinę. Oprócz jednej osoby…
– Mój 8- letni syn jest jedyną osobą w naszej rodzinie, która je mięso, i to jest jego decyzja – wyznaje z bólem serca gwiazda. – Dużo o tym rozmawialiśmy, zawsze byłam z nim szczera. Pytał: „Mamo, dlaczego ty nie jesz mięsa?” Mieszkamy na wsi, więc odpowiadałam: „Widzisz tę kurkę za oknem? To jest ta sama kura, której udko ląduje u ciebie na talerzu”. A Franek na to: „Aha, ale ona mi smakuje”.

Aktorka nie nalega, by syn zmienił swoje upodobania kulinarne, obrała inną strategię: cierpliwie tłumaczy i opowiada o męczarniach zwierząt. Czy jej starania odniosą kiedyś skutek?


Wpisz komentarz

  1. 1 marca 2013 07:44

    Anonim:

    Wybaczenia upraszam, ale nakłaniać można ‚DO CZEGOŚ’, a nie nakłaniać ‚NA COŚ’
    Piszcie po polsku.
    Próbujcie chociaż……

Podobne posty:

/* */?>