www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Magda Kumorek: „Uczę się przebaczać, ale to nie znaczy, że zapominam”

Aktorka opowiada o swoich marzeniach i  relacjach damsko-męskich.

Od kiedy w telewizji wyemitowany pierwszy odcinek serialu „Przepis na życie” Magda stała się bardzo rozpoznawana. Jej wcześniejsze role zazwyczaj trafiały tylko do części odbiorców, dopiero za pomocą TVN-u dała się poznać szerszemu gronu. W rozmowie z „Galą” aktorka opowiedziała o swoim małżeństwie.

„Mężczyźni często woleliby, byśmy powiedziały: „No dobra, zapomnijmy o tym”. Ale wtedy nie byłoby żadnego progresu w związku między kobietą a mężczyzną. Bo dopiero dzięki temu, że ktoś ci mówi: „Zrobiłeś świństwo, ale jestem w stanie ci wybaczyć”, robimy krok dalej. Zapomnienie to jest zamiatanie pod dywan, brudy zawsze tam zostają. Nie da się tak naprawdę zapomnieć, trzeba byłoby chyba zrobić sobie botoks mózgu. Mój mąż jest cudowny, jest przykładem człowieka, który cały czas pragnie się rozwijać, więc każde z nas widzi świat ze swojej perspektywy. Dbamy o to, by dawać sobie przestrzeń do oddechu, ale jako małżeństwo idziemy w tym samym kierunku, trzymając się za rękę. Bo przecież tworzymy rodzinę, jesteśmy razem. Dla mnie fakt, że mój mąż jest ode mnie o pięć lat starszy, ma ogromną wartość, jeśli chodzi o jego życiowe doświadczenie” – wyznała.

Dla Magdy najważniejsza jest rodzina. Mąż i dzieci zawsze będą na pierwszym miejscu. Aktorka stara się nie zmieniać w celebrytkę. Okazjonalne wywiady i bankiety traktuje jako część swojej pracy. Oby zawsze tak było.

 


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>