www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Magda Górska robi karierę w Rosji!

Magdalena Górska – aktorka znana m.in. z takich seriali jak „Klan”, „Pierwsza miłość” czy filmu „Testosteron” zagrała główną rolę w rosyjskim serialu pt. „Front”.

To już szósty projekt  Magdaleny na Wschodzie. Wcześniej wystąpiła w kilku produkcjach białoruskich, rosyjskich (min. „W czerwcu 1941″) i w serialu ukraińskim „Tilki Kochanye”czyli”Tylko miłość”(pierwszy serial w ukraińskim języku, bardzo popularny na zachodniej Ukrainie i często emitowany w tamtejszej telewizji).

W serialu „Front” Magda wcieliła się w postać Polki – Katarzyny Sztur, która jest naukowcem, fizykiem. Zmuszona przez Niemców do pracy w laboratorium we Frankfurcie zakochuje się szpiegu KGB. On podając się za polskiego kupca chce wydostać od niej tajne informacje o badaniach nad skonstruowaniem bomby atomowej. Katarzyna zaczyna sobie zdawać sprawę ze swojej roli w wyścigu dwóch totalitarnych systemów, których stała się ofiarą. Walczy o przetrwanie i miłość.

Zdjęcia do serialu miały miejsce  w Wyborgu (przy granicy z Finlandia) oraz w Petersburgu i jego okolicach (nad brzegami rzeki Newy). Reżyser filmu to  Wladimir Balkashynov, a autorem zdjęć jest uznany w Rosji operator – Jurii Szajgardanov. W rolę ukochanego bohaterki granej przez Magdę wcielił się aktor Pavel Kcharlanchuk.

Premiera serialu przewidziana jest na maj/czerwiec 2015 r. w  telewizji rosyjskiej.

foto: mwmedia


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>