www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Magda Gessler „spaliła” lokal

Magda Gessler bezpardonowo skrytykowała na antenie telewizji wizytowany przez siebie lokal. Właściciele są załamani, podejrzewają pomówienie i zaczynają mieć kłopoty!.

Znana restauratorka prowadzi obecnie program „Kuchenne rewolucje” na antenie stacji TVN, którego zasady wyglądają w skrócie tak: Magda Gessler odwiedza wybrany lokal, przeprowadza jego reorganizację, prowadzi szkolenie personelu, proponuje potrawy. Następnie „nowo narodzony” przybytek otwierany jest dla klientów i prowadzącej, która wraca, by sprawdzić czy zastosowano się do jej wskazówek.

Jednak w ostatnim odcinku Magda Gessler nie tylko wprost skrytykowała odwiedzany lokal, ale też oświadczyła, że pod żadną ze zmian się nie podpisuje.

Taka opinia tak znanej osoby, na dodatek wygłoszona publicznie na antenie tak popularnej stacji… nic dziwnego, że właściciele są załamani, gdyż na pewno zaszkodziło to ich opinii i interesom. Obecnie bracia prowadzący lubelską restaurację, zarzucają na łamach mediów prowadzącej „Kuchenne rewolucje” pomówienie.

Cóż, prowadzenie restauracji – a może i „kuchennych” programów? – to niebezpieczny biznes. W kuchni można się sparzyć.

aka

Gessler_Magda

Gessler_Magdalena


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>