www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Magda Gessler nie zatańczy!

Choć ma dużo na głowie, nie wahała się, gdy usłyszała z ust szefów TVN propozycję wzięcia udziału w „Tańcu z Gwiazdami„. Niestety, jej plany będą musiały poczekać…

– Lubię jeść, ale nie samotnie. Posiłek sprawia największą radość, gdy jest spożywany w towarzystwie drugiej osoby. Jeszcze weselej jest przy wspólnej biesiadzie, które czasem wyprawiam dla znajomych. Czasem takie spotkanie kończy się tańcami. A ja uwielbiam tańczyć. Mogłabym się jeszcze podszkolić- zapowiadała w jednym z wywiadów Magda Gessler. Nic dziwnego, że sławna restauratorka, której program „Kuchenne rewolucje” ściąga przed odbiorniki nawet 3 miliony widzów znalazła się na liście osób zaproszonych do nowej edycji „Tańca z Gwiazdami”.

– Magda Gessler miała być takim odpowiednikiem Katarzyny Grocholi, która zabłysnęła w programie – opowiada osoba z branży.- Jest po pięćdziesiątce, jest też niezależna. Ma swój biznes i swoje zdanie. Nie przejmuje się też opiniami na swój temat, choć czasem ubiera się fatalnie.

Niestety, publiczność nie będzie mieć okazji, by przekonać się, jak Magda Gessler prezentuje się na parkiecie. Badania lekarskie przeprowadzone przed programem wykazały, że restauratorka ma poważne problemy z kolanem. Lekarz zalecił nawet spożywanie preparatów zawierających kolagen, który ma wzmocnić stawy Magdy.

Drobny uszczerbek na zdrowiu nie będzie jednak przeszkodą w codziennym życiu, udział w programie i forsowne treningi są za to wykluczone!

 


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>