www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Magda Gessler: „Córka mnie nie zaprosiła”!

Magda Gessler jest znana ze swych ostrych ocen i krytyki wymierzonej w nieudolnych restauratorów. Czy dlatego jej córka, Laura nie zaprosiła słynnej mamy na otwarcie swojego pierwszego lokalu?

Otwarcie restauracji, kawiarni, czy choćby baru to spore wydarzenie. Liczy się dobra reklama i promocja, która zachęci klientów do pierwszych odwiedzin. Nie od dziś wiadomo, że słynni goście ze świata kina i estrady potrafią napędzić nowemu lokalowi sporą ilość ciekawskich klientów. A już najlepszą renomą dla nowego lokalu byłaby z pewnością wizyta kulinarnego guru, czyli Magdy Gessler. Jednak nie wszyscy właściciele knajpek są o tym przekonani! Do tego grona zaliczyć można… Laurę, córkę Magdy Gessler.


– Laura zaczęła budować swój własny świat, niezależny ode mnie. Nie chce kontynuować mojej pracy, pragnie robić coś na własny rachunek – wyznała Magda Gessler na łamach „Na żywo”. – Teraz bez mojej wiedzy otworzyła swoją kawiarnię w warszawskiej Królikarni. Nawet mnie nie zaprosiła na otwarcie!


Laura zrezygnowała z szumnego otarcia swojego pierwszego lokalu i postawiła na znajomych i przyjaciół, którzy tłumnie wypełnili kawiarnię. Teraz 22-latka liczy na to, że bez reklamy zdoła zarobić na swoim lokalu.


No, chyba, że córka kulinarnej perfekcjonistki po prostu bała się ewentualnych słów krytyki z ust Magdy Gessler…


Wpisz komentarz

  1. 26 kwietnia 2016 13:45

    Anonim:

    A JA TAM LUBIE MAGDE GESSLER.

Podobne posty:

/* */?>