www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Magda Boczarska: twarz do poprawki?!

Czy gwiazda ulegnie modzie na „poprawianie” urody?


Ostatnio wiele mówi się o tendencji do odmładzania swojego wyglądu, która zapanowała wśród gwiazd. czy tej modzie podda się również Magda Boczarska?
– Starzenie się, szczególnie w dobie kultu perfekcjonizmu i młodości, jest trudne. Sama widzę u siebie oznaki upływającego czasu i są momenty, kiedy czasami mniej mnie to dotyka. Ale na ile ja ten proces powstrzymam? Dwa lata, pięć? A co będzie za dziesięć lat?– zastanawia się aktorka w wywiadzie dla „Grazii”.

Dlatego dla Magdy wszelkie inwazyjne metody są nie do zaakceptowania!

– Myślę, że jedyne, co mogę zrobić jako kobieta, ale też jako aktorka, to starzeć się z godnością. Wiem, że to jest proces, którego nie zatrzymam. Nie lubię mówić „nigdy”, bo wszystko jest dla ludzi. Ale mam nadzieję, że nie przekroczę cienkiej granicy między dbaniem o siebie a desperacją. Chęć zatrzymania młodości jest często próbą wyparcia tego, że pewne drzwi już się dla nas zamknęły. A tak jest, bo pięćdziesięcioletnia Boczarska nie zagra dwudziestoletniej postaci tylko dlatego, że się „poprawiła”. Ważne by mieć przy sobie przyjaciół i bliskich, którzy pomogą nam skoncentrować się na życiu i na tym, co naprawdę istotne.- mówi Magda Boczarska.

foto: MWMEDIA


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>