www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Madox wzbudza kolejne kontrowersje!

Uczestnik „Mam Talent” stale stara się szokować. Doskonale zdaje sobie sprawę, że skandal pomaga w karierze znacznie lepiej niż talent.

Jego głos nie należy do najprzyjemniejszych, więc Madox musi sobie radzić w inny sposób.

„Jeden z najsłynniejszych uczestników programu „Mam Talent” nagrał właśnie swój pierwszy teledysk. Klip dla niektórych może być mocno kontrowersyjny. Po pierwsze Madox występuje w nim nago, a do tego pełno tam scen, w których tancerze symulują seks grupowy. Dla polskich stacji telewizyjnych może się to okazać bariera nie do przejścia”- donosi „Plotek”.

Czy uda mu się swoją nagością przyciągnąć widzów? Trudno będzie mu się wybić biorąc pod uwagę fakt, że zarówno muzyka, jak i słowa jego piosenek są bardzo słabe.

marcin-majewski-madox

marcin-majewski-madox

marcin-majewski-madox


Wpisz komentarz

 1. 9 grudnia 2017 11:37

  Annie:

  Prawdziwy z ciebie przystojniak niesamowity facet z ciebie więc skoro wychowałeś się w pięknym Paryżu mogę powiedzieć ci, że zazdroszczę ci tego marzyłam kiedyś, że zamieszkam kilka dni w Paryżu zresztą zobaczę jeszcze jak z tego wyniknie

  gorąco cię pozdrawiam i miło wyglądasz oby tak dalej przystojniaku

 2. 9 grudnia 2017 11:59

  Annie:

  Uwielbiam twoje klipy a najbardziej z twoich piosenek lubię Les Roses Noires
  czarna róża bardzo mi się spodobał twój klip właśnie mnie zaimponowałeś swoimi wdziękami i osobowością masz piękne uwodzicielskie oczy masz androgeniczną urodę czego chcieć więcej moim zdaniem i tak wyglądasz mi na fantastycznego faceta mam nadzieję, że znajdziesz kiedyś fajną dziewczynę która zaakceptuje cię takim jakim jesteś liczę na ciebie

Podobne posty:

/* */?>