www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Macy Gray wystąpi w Polsce!

Posiadaczka jednego z najbardziej charakterystycznych kobiecych głosów już za tydzień, 31 sierpnia, wystąpi w Stoczni Gdańskiej.

Macy zaczęła śpiewać z powodu chłopaka. To przez niego zaczęła interesować się muzyką, aby móc częściej przebywać w jego studiu nagraniowym założonym w akademiku. Tam również napisała swoje pierwsze teksty piosenek, słuchała płyt, ćwiczyła głos, aby ostatecznie trafić do zespołu jazzowego.

Twierdzi, że swój pseudonim artystyczny ukradła ze skrzynki na listy. – Kiedyś jako mała dziewczynka jeździłam na rowerze i na skrzynce na listy zobaczyłam napis Macy Gray. Z jakiegoś powodu to nazwisko utkwiło mi w pamięci. Jest seksowne i doskonale je czuję – mówi artystka.

W Gdańsku zobaczymy ją w ramach obchodów 30. Rocznicy Sierpnia ’80, gdzie wystąpi w widowisku Roberta Wilsona pt.: Solidarność. Twój anioł „Wolność” ma na imię.

– Do udziału w inscenizacji udało nam się zaprosić wielu wybitnych artystów z Polski i zagranicy, między innymi: Krystynę Jandę, Jerzego Radziwiłowicza, Macy Gray, Rufusa Wainwrighta, Angelique Kidjo – mówi o. Zięba. – Swoją obecność zapowiedziały również Kayah, Marianne Faithfull i Sharon Jones – wymienia organizator.

aka


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>