www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

„Maciek troszczy się o Asię”

Joanna Koroniewska i Maciek Dowbor stali się ulubieńcami mediów. Jakie kolejne sensacyjne doniesienia serwują nam tym razem tabloidy?

Aktorka z „M jak miłość” szuka mieszkania dla siebie i dla córeczki. Według prasy plotkarskiej, pomagał jej w tym Krystian Wieczorek, jednak kolega z serialu widocznie niewiele wskórał, gdyż teraz podobno to zadanie wziął na siebie… Maciek Dowbor, z którym kilka miesięcy temu rozstała się serialowa Małgosia.

– Zgłosił się do dewelopera budującego apartamenty na Saskiej Kępie, by znalazł ciekawą ofertę dla Asi – zdradza „Party” znajoma dziennikarza. – Deweloperzy jak przeczytali w gazetach nieprawdziwe informacje, że aktora zarabia miesięcznie kilkaset tysięcy, tak windowali ceny, że musiała zareagować.

Okazało się jednak, że nawet tak silna kobieta jak Joanna Koroniewska nie jest twardą negocjatorką. O wiele lepiej sprawdza się w tej roli jej „były”.

– Wtedy Maciek wkroczył do akcji i zaczął twardo negocjować warunki umowy – twierdzi tajemnicza znajoma.

Pytanie tylko: po co prezenter miałby to robić, skoro ma już nową dziewczynę, a niemal w każdym wywiadzie Joanna Koroniewska podkreśla, że ją mama też wychowywała samotnie, a znakomicie sobie poradziła? Tajemniczy informator gazety zna odpowiedź:
– Maciek troszczy się o Asię – wyjawia znajoma dziennikarza…


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>