www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Maciek Dowbor: „Dać komuś w mordę?”

Prezenterowi puszczają już nerwy… Sprawdź dlaczego!

Pracuje w show- biznesie już od 15 lat, ale nigdy nie był tak popularny jak wtedy, gdy zaczął mieć problemy rodzinne. Maciek Dowbor najpierw wyprowadził się od Joanny Koroniewskiej, a potem… para zaczęła układać swe relacje na nowo. I od tej pory prezenter i aktorka zostali wprost zasypywani propozycjami poprowadzenia gali czy reklamy. Nic dziwnego, że pojawiły się głosy mówiące iż rozstanie, a potem powrót tej pary było… wyreżyserowanym sposobem na zdobycie wielkiej popularności! Co na to Maciek?

– Myślę sobie: ale jaja! Pracuję w tej branży już około 15 lat i gdybym miał przejmować się tym, co na mój temat piszą, to zmieniłbym zawód, albo wyemigrował.- oświadczył Dowbor w wywiadzie dla „Grazii”.– Ani ja, ani nikt z mojego najbliższego otoczenia nie bawi się w gierki z mediami.

Prezenter przejmuje się negatywnymi komentarzami na swój temat. I nie ukrywa, że bolą go plotki o tym, że razem z Joanną Koroniewską wymyślili swoje rozstanie na potrzeby mediów:
– Instytucja „bliskiego znajomego” rozwinęła się dzisiaj do granic absurdu.- oburza się- Nigdy nie zależało mi na tym, by cokolwiek na swój temat wykreować. Nigdy nie żyłem, i nie będę żył tworząc jakiś wizerunek na potrzeby mediów. Nie zależy mi na taniej sensacji.

Maciej Dowbor zapewnia, że podobnego zdania jest też jego partnerka:
– Ani ja, ani Aśka, nie potrzebujemy takiego rodzaju promocji. Nikt przy zdrowych zmysłach nie zdecydowałby się sam wymyślić i wyreżyserować tego, co na nasz temat pisały tabloidy przez ostatni rok. Tylko osoba, która nie ma pojęcia, jak funkcjonuje show- biznes mogłaby bawić się w takie gierki. W tym wypadku dziennikarze i paparazzi weszli w nasze życie i cóż mogę zrobić? Dać komuś w mordę? Iść do sądu? Nad tym nie da się zapanować.– mówi rozgoryczony prezenter.

Wierzycie mu?


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>