www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Maciej Musiał w Hotelu 52!

To spora gratka dla miłośniczek Macieja Musiała. Aktor młodego pokolenia wystąpi gościnnie w serialu „Hotel 52” i podobno sporo namiesza..


Bożyszcze dziewczyn zagrał rozpieszczonego nastolatka Łukasza. Z jego rodzicami przyjaźni się Natalia. Jest zadufanym w sobie uczniem prywatnego liceum. Przyjeżdża do Warszawy, by przygotowywać się do nauki w Cambridge. Szefowa hotelu pozwala mu mieszkać w luksusowym apartamencie. Niestety, przez jego zachowanie może dojść do tragedii. O co dokładnie chodzi? Niestety telewidzowie muszą się uzbroić w cierpliwość, bowiem wątek jest trzymany w ścisłej tajemnicy.

Tymczasem Marcinowi coraz trudniej ukrywać przed Natalią prawdziwe uczucia, jakie do niej żywi… Natalia dziękuje Marcinowi za wsparcie, jakie od niego otrzymuje. Szczególnie teraz, gdy Artur pochłonięty jest swoimi sprawami i nie poświęca Lipskiej zbyt wiele uwagi. Gdyby nie konsjerż, nigdy nie uwierzyłaby w siebie oraz w to, że warto rozwijać swoje pasje.

Zgodnie z umową Natalia daje Marcinowi pieniądze będące prowizją za sprzedany obraz. Konsjerż wzbrania się przed zapłatą. Zbiera się w sobie, aby wyznać Natalii… miłość.

Z kolei Igor odchodzi od zmysłów, czekając w poczekalni szpitalnej. Rokowania lekarzy dotyczące stanu zdrowia Marzeny nie brzmią dobrze. Mimo starań lekarzy zarówno stan Marzeny, jak i dziecka jest bardzo ciężki. W poczekalni czeka Igor, który przybył do szpitala natychmiast po telefonie Michała. Szwedowi stale towarzyszy Horwat. Próbuje podnieść na duchu zdruzgotanego chłopaka. Wyznaje mu, że o ciąży Marzeny wiedział Andrzej.

Igor czuje się oszukany. Ma żal do ojca, że zataił przed nim tak istotną dla niego informację. Ponadto nie może się pogodzić z tym, że Andrzej – widząc cierpienie syna – ani razu nie wspomniał, że ma kontakt z Przybylską.


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>