www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Maciej Musiał rezygnuje z aktorstwa?!

Złe wieści dla wielbicielek talentu i urody Maćka Musiała! Nastoletni gwiazdor „Rodzinki.pl” nie wiąże swojej przyszłości z aktorstwem!

Na castingi chodził od małego, zagrał w paru ciekawych produkcjach, jednak to dzięki roli w serialu „Rodzinka.pl” Maciej Musiał stał się rozpoznawalny. Dla idola nastolatek to jednak żaden powód do dumy!

– Od dziecka wpajano mi, że dopóki nie ukończy się Akademii Teatralnej, nie wolno się uważać za aktora – mówi skromnie na łamach „Twojego Imperium”. – Myślę, że doświadczenie, które można zdobyć na studiach, jest tak ogromne, że mój warsztat wymaga doszlifowania. Widzę zresztą po starszych aktorach, że jest jeszcze wiele rzeczy, których powinienem się nauczyć.
Kłopot jednak polega na tym, że „polski Justin Bieber” wcale nie chce się tego uczyć!

– Aktorstwo to z pewnością ciekawy zawód. Ale im więcej w tym siedzę, tym częściej widzę, że niewiele zależy tu od człowieka. Można być bardzo słabym i grać lub bardzo dobrym i klepać biedę. Decyduje zbieg okoliczności, a czasami po prostu układy. A ja chyba wolałbym robić coś, co jest bardziej zależne ode mnie.

Fanki Maćka Musiała już pogrążyły się w rozpaczy…


Wpisz komentarz

  1. 1 sierpnia 2012 17:51

    Fanka:

    Jakie lamy z was!!! To nie jest żaden „polski Justin Zjeber” tylko MACIEJ MUSIAŁ !!! Sam mówił że nie lubi być tak nazywany !!!

  2. 6 sierpnia 2012 02:02

    Maciej Musiał:

    maciejmusial.pl

Podobne posty:

/* */?>