www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Maciej Musiał i drużyna futbolowa skakali do wody na Citeam Leisure Diving Cup w Poznaniu

Maciek Musiał jako nowy Harry Potter, drużyna futbolowa w pełnym ubraniu, panny młode i wikingowie – poznańska edycja Citeam Leisure Diving Cup podkręciła jeszcze bardziej atmosferę pierwszych na świecie Mistrzostw w skokach do wody. I jak tu nie kochać Leisure Diving?

Pierwsze na świecie Mistrzostwa Citeam Leisure Diving Cup jeszcze w lipcu wystartowały w Sopocie. Druga odsłona poszukiwania najbardziej zakręconych zdjęć ze skoków do wody odbyła się na basenach w Drzonkowie k. Zielonej Góry.

W ten weekend Termy Maltańskie w Poznaniu okazały się być najgorętszym punktem na mapie miasta – przed południem na basenach pojawił się Maciek Musiał, znany m.in. z serialu Rodzinka.pl, wzbudzając zachwyt fanek. Młody aktor skakał do wody jako Harry Potter, kucharz, a ostatecznie w najbardziej klasycznej pozycji Leisure Diving – „na śpiocha”, z poduszką. Do zdjęć ze skoków w stylu Leisure Diving ustawiła się również cała drużyna futbolu amerykańskiego, top ligowe Kozły z Poznania. Panowie skakali pozując do wody zarówno pojedynczo, jak i grupowo w pełnym ubraniu – kaskach, naramiennikach czy koszulkach.

Mistrzostwa w lekkim odrywaniu się od ziemi organizowane przez Citeam.pl to nie tylko skoki do wody pod gołym niebem – każdej imprezie towarzyszy również DJ z muzyką na żywo, prowadzący Marek Rusinek z RMF Maxxx oraz nagrody dla uczestników. Najlepsze zdjęcia są na bieżąco publikowane na fan page’u Organizatora, http://facebook.com/citeampl, bo właśnie na Facebooku rozpoczęła się moda na zdjęcia ze skoków w stylu Leisure Diving.


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>