www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Maciej Miecznikowski pożegna się z „Bitwą na Głosy”

W poprzednim odcinku „Bitwy na głosyMichał Wiśniewski i jego drużyna pożegnali się z telewizyjnym programem. W nadchodzącej odsłonie widowiska najbliższy odpadnięcia, według bukmacherów polskiej firmy Start-Typ Sport (STS), jest zespół Macieja Miecznikowskiego – wokalisty popularnej grupy Leszcze.

Z każdym odcinkiem jest coraz mniej drużyn, dzięki czemu emocje ciągle rosną. Tym razem bukmacherzy z STS przewidują, że najbardziej zagrożony wyeliminowaniem jest team prowadzony przez Macieja Miecznikowskiego, wokalistę i prezentera telewizyjnego.

Nasze ubiegłotygodniowe prognozy o odpadnięciu chóru Michała Wiśniewskiego sprawdziły się, co nie oznacza, że decyzje widzów są przewidywalne. Właśnie brak pewności co do dalszych losów zespołów sprawia, że każdy odcinek programu trzyma w napięciu do ostatniej minuty – mówi Mateusz Juroszek, członek zarządu Star-Typ Sport – Tym razem przewidujemy, że program opuści Maciej Miecznikowski, ale czy tak się stanie wiedzą tylko widzowie – kończy Juroszek.

Ten, kto postawi 100 zł na to, że w najbliższą sobotę odpadnie drużyna wokalisty Leszczy, może liczyć na wygraną w wysokości 219,82 zł. Tradycyjnie Halinka Mlynkova i jej zespół, według bukmacherów, mają największe szanse na przejście do następnego etapu widowiska – każde 100 zł postawione na ich odpadnięcie może dać zysk 879,30 zł.

miecznikowski_maciej

miecznikowski_maciej


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>