www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Maciej Dowbor się obija!

Prezenter wyznaje tradycyjny podział domowych obowiązków: on zarabia, a Joanna Koroniewska… zarabia, gotuje, sprząta…


Maciej Dowbor nie lubi prac domowych. Choć jego partnerka, Joanna Koroniewska jest teraz bardzo zapracowana, prezenter nie ma zamiaru pomagać w domowych obowiązkach. Jeśli trzeba będzie jakoś się wymigać, Maciek zacznie… symulować!
– Jestem powszechnie znany z kompletnego braku talentu kulinarnego – wyznał niegdyś na łamach „Gali”- Tłumię go, bo nagle odkryte predyspozycje mogą mieć daleko idące, nieprzyjemne konsekwencje w postaci bycia zaangażowanym w regularne prace domowe. Dlatego od lat zgrywam idiotę i zawsze wszystkim wmawiam, że mam kompletny antytalent. Bo nawet dobrych drinków robić nie potrafię.

Ale to nie koniec małych grzeszków Macieja Dowbora.
– Wciąż nie chcę wziąć na siebie odpowiedzialności za ustawienie prania. Ilość parametrów, zależności i ewnetualne koszty wynikające z popełnionego błędu przerażają mnie na tyle, że od lat pralkę omijam szerokim łukiem. W czasach studenckich tak bardzo bałem się tego diabelskiego wynalazku, że wolałem prać wszystko w rękach, zamiast skorzystać z pralki znajomych.- opowiada Maciej Dowbor.

Strach pomyśleć, co by było, gdyby Joanna Koroniewska dostała rolę za granicą- jej partner zarósłby brudem!


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>