www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Ma urlop, ale nie wie, gdzie jechać

Tomasz Ciachorowski ma powody do zadowolenia. Aktor kręci serial za serialem! Przystojniak jest tak zapracowany, że… do tej pory nie zaplanował urlopu, który lada moment się skończy!

Jego błękitne oczy potrafią rozpalić wyobraźnię każdej kobiety, nawet gdy pojawia się na ekranie jako czarny charakter:
– Igor Grabowski jest dla mnie z pewnością ciekawszą postacią do zagrania. Nie chcę tu wartościować, czy łatwiej jest grać amanta, czy drania. I choć Igor jest mi charakterologicznie dużo bardziej odległy niż Michał Duszyński, to właśnie rola w „Linii życia” jest dla mnie większym wyzwaniem – powiedział aktor w wywiadzie dla „Faktu”

Tomasz Ciachorowski zdradził także, że jego bohater z „Linii…” pokaże w nowej serii swoje drugie oblicze. – Drastycznych zmian nie będzie. Igor nadal będzie knuł intrygi i utrudniał życie swoim rywalom, ale na duży plus zmienią się jego relacje z kobietami. Nagle okaże się, że Igor jest zdolny do głębszych uczuć, co będzie dla niego samego wielkim zaskoczeniem – dodał „Ciacho”.

Zdjęcia nowej serii „Linii życia” zaczną się już jesienią, a Tomasz Ciachorowski przyznaje, że był tak zajęty, że nie znalazł nawet czasu na rozplanowanie urlopu:
– W zasadzie urlop już rozpocząłem. Teraz tylko muszę wyjechać. Marzy mi się południe Europy. Jeszcze nic sobie nie zorganizowałem, ale właśnie rejony południowych Włoch, czy południowej Francji marzą mi się najbardziej – powiedział nam aktor.

Tomasz Ciachorowski musi się więc spieszyć. No, chyba, że to celowe działanie mające zmylić tabuny fanek, które chętnie pojechałyby na wakacje tam, gdzie „Ciacho”.

 


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>