www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Ma 27 lat i nie wie co to tusz do rzęs!

Olga Bołądź to z pewnością jedna z najzdolniejszych aktorek młodego pokolenia. Artystka zachwyca również urodą i stuprocentową naturalnością! Aż trudno uwierzyć w to, że na co dzień Olga nie stosuje makijażu!

Baza pod podkład, fluid, perełki brązujące, eyeliner, maskara- każdy, kto chciałby znaleźć te kosmetyki w torebce Olgi Bołądź jest w błędzie! Okazuje się bowiem, że gwiazda nowego serialu „Układ warszawski”, w ogóle się nie maluje się! Fakt, że naturalna uroda aktorki nie wymaga makijażowych poprawek, znacznie ułatwił jej życie na planie nowego serialu:

– Na co dzień się nie maluję, więc udało mi się namówić producentów i charakteryzację, żeby mnie nie malowali. Doszliśmy do wniosku, że to jest policjantka, która myśli bardziej o swoim zadaniu, niż o sobie. Dlatego w tym serialu nie mam pomalowanych rzęs, ani podkreślonych oczu.- wyznała dla „Świata seriali” Olga Bołądź.

Zachwycająca urodą aktorka nie zdaje sobie jednak sprawy z minusów takich wyznań: już żadna firma kosmetyczna nie złoży jej propozycji wzięcia udziału w lukratywnej reklamie tuszu do rzęs czy cieni do powiek…

Olga Bołądź


Wpisz komentarz

  1. 24 maja 2012 16:59

    maxs:

    Bołądz jest bardzo brzydka a makijaż ma pernamentny tak jak sztuczny nos ale dziąseł nie poprawi ha ha

Podobne posty:

/* */?>