www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Łzy z Anią Wyszkoni już dziś!

Już dziś w godzinnym paśmie muzycznym Power Hour, stacja 4fun.tv zaprezentuje klipy zespołu Łzy z Anią Wyszkoni na czele.

„Agnieszka już dawno…”, „Narcyz się nazywam”, „Jestem, jaka jestem”, „Oczy szeroko zamknięte” oraz „Gdybyś był” to zarys największych przebojów zespołu Łzy. Oficjalna data powstania kapeli to rok 1996, ale ich przygoda z muzyką zaczęła się dobrych kilka lat wcześniej. Początki tego, co później przybrało formę zespołu Łzy, sięgają roku 1992, kiedy to w domu parafialnym w Pszowie odbywały się pierwsze próby zespołu.

Ich najpopularniejszy album to „W związku z samotnością”. Krążek wydany w 2000 roku zawierał wielkie przeboje grupy takie jak: „Agnieszka już dawno…” i „Narcyz się nazywam”, które w 2001 królowały w polskich rozgłośniach radiowych i dyskotekach, jak Polska długa i szeroka.

Rok 2003 przyniósł kolejny duży, jeśli nie największy, sukces w karierze grupy. Na rynku pojawił się krążek zespołu „Nie czekaj na jutro”, szybko osiągając status jednego z najbardziej popularnych i najlepiej sprzedających się albumów w Polsce.

W maju 2011 ukazał się kolejny, studyjny album zespołu, zatytułowany „Bez słów”. Płyta nagrana została z udziałem nowej wokalistki Sary Chmiel. Krążek promowany jest utworem pt. „Zatańcz ze mną, proszę”.

Na spotkanie z Anią Wyszkoni i zespołem Łzy zapraszamy do 4fun.tv już dziś o godz. 18.00. Będzie można przypomnieć sobie ich największe przeboje muzyczne oraz dowiedzieć się ciekawostek o zespole z wywiadów.

aka

WYSZKONI_ANNA

Wyszkoni_Anna

Power Hour z Anią Wyszkoni i kapelą Łzy w 4fun.tv: 25 maja, godz. 18:00.


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>