www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

LUCIANO na WrocLove Reggae Station

Rusza nowy cykl koncertów – WrocLove Reggae Station

Legendarny Luciano, uznawany za jednego z najważniejszych artystów reggae, wystąpi 25 sierpnia we Wrocławiu i zainicjuje nowy cykl koncertów organizowanych pod hasłem WrocLove Reggae Station. Artysta, podczas swojej europejskiej trasy koncertowej promującej album „Rub-a-Dub Market”, wystąpi w klubie Eter i będzie to jego jedyny koncert w tym roku w Polsce!

Luciano ma na swoim koncie m.in. nominację do Grammy oraz szereg nagród i odznaczeń za swój udział w życiu kulturalnym i społecznym. Otrzymał także order za zasługi dla rozwoju muzyki reggae na świecie. W tekstach swoich utworów odwołuje się do spraw ludzkich, często zajmuje stanowisko w dyskusji społecznej i politycznej, znane są jego troski o życie w Afryce, gdzie na walkę z AIDS przeznaczył spore fundusze. Zaanagażowane teksty oraz niesienie świadomego i pozytywnego przekazu sprawiły nadanie mu przydomka „Jah Mesenjah”, czyli Posłaniec Boga.

Warto dodać, że na wrocławskiej scenie Luciano zagra w towarzystwie austriackiego zespołu Iriepathie, z którym promuje w Europie swój najnowszy krążek „Rub-a-Dub Market”.

aka


WrocLove Reggae Station – Luciano
25.08.2011, godz. 20.00
Klub Eter, ul. Kazimierza Wielkiego 19, Wrocław

Bilety w przesprzedaży: 38 pln
W dniu koncertu: 50 pln

Bilety do nabycia w Bileterach Empik, sklepach sieci Media Markt i Saturn, wszystkich punktach sieci www.biletin.pl, www.ticketpro.pl, www.eventim.pl.


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>