www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Lubi potaplać się w błotku!

Choć tegoroczne wakacje wielu z nas kojarzą się przede wszystkim ze strugami deszczu, błotem i rojem komarów, gwiazdy nie narzekają! Ewa Kasprzyk wyznała nawet, że od tego roku zostanie fanką… kąpieli w błocie!

Ekskluzywne wczasy na tropikalnej wyspie? To nie w jej stylu! Ewa Kasprzyk postanowiła podczas urlopu odwiedzić naszych sąsiadów- gwiazda wybrała się na Krym! Jak wspomina wakacyjny czas? – Uwielbiam klimat tego półwyspu i kąpiele w wulkanach błotnych!- wyznała Ewa Kasprzyk w rozmowie z „Twoim Imperium”.

Gwiazda zdradziła, że niemal codziennie taplała się zdrowotnym błotku i była oblepiona szarą mazią od stóp po czubek głowy! Wszystko to dla urody, gdyż od dawna wiadomo, że błoto z Morza Martwego ma upiększające właściwości. Gwiazda mała też do wyboru kurację… krymskimi winami, jednak zamiast zażywać kąpieli, wolała spożywać pyszne trunki.

Ewa Kasprzyk upodobała sobie zwłaszcza jeden gatunek wina: – Nazywa się Czarny Doktor i ma właściwości lecznicze. W każdym razie tak jest napisane na etykiecie-śmieje się pani Ewa.

Aktora pewnie zdaje sobie sprawę, że takie kuracje przyniosą efekt tylko wtedy, gdy wino będzie wypite w miłym towarzystwie!


Wpisz komentarz

  1. 6 września 2011 23:28

    ekhm:

    od kiedy krym jest nad morzem martwym? bravo!

Podobne posty:

/* */?>