www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Lodołamacze 2013 wręczone!

W VIII edycji konkursu Lodołamacze nagrodzono kolejne firmy i instytucje stwarzające szanse na podjęcie pracy osobom niepełnosprawnym. 26 września w Zamku Królewski odbyła się gala konkursu, na której obecni byli m.in. Zbigniew Zamachowski z Monika Richardson, Emilian Kamiński, Jacek Stachursky i Alicja Majewska.

Wieczór uświetnił występ Małgorzaty Walewskiej.

 

Laureaci konkursu Lodołamacze 2013

W kategorii „Zatrudnienie chronione” laureatem została Spółdzielnia Socjalna „Kreatywni” z Bydgoszczy. Drugie miejsce w tej kategorii zdobyła spółka Andrea z Milanówka; trzecie Spółdzielnia Inwalidów Przyjaźń ze Słupcy.

W kategorii „Otwarty Rynek”statuetkę „Lodołamacza” otrzymała firma Hutchinson Poland z Żywca. Drugie miejsce zajął zakład fizjoterapii i masażu Bio-Relax w Puławach; trzecie Stowarzyszenie Młodzieży i Osób z Problemami Psychicznymi, Ich Rodzin i Przyjaciół „Pomost” w Łodzi.

W kategorii „Lodołamacz-Instytucja” pierwsze miejsce zajęła Politechnika Łódzka. Drugie miejsce zajęła Książnica Beskidzka w Bielsku-Białej; trzecie Milickie Stowarzyszenie Przyjaciół Dzieci i Osób Niepełnosprawnych w Miliczu.
Tytuł honorowy „Super Lodołamacz” przyznano Pierwszemu Programowi Polskiego Radia oraz Przemysławowi Sobieszczukowi – założycielowi organizacji Debra działającej na rzecz osób chorujących na rzadką chorobę skóry – pęcherzowe oddzielanie się naskórka Epidermolysis bullosa (EB).

Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>