www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Lizut prowokuje w kostnicy…

Mikołaj Lizut, komentator programu ”Na językach” znów prowokuje. Tym razem w towarzystwie Tomasza Sapryka i Bartka Żukowskiego. Naczelny Radia Rock postanowił zaistnieć jako dramaturg. Na miejsce swej debiutanckiej sztuki „Tamta Pani” wybrał… kostnicę.

 

Ciekawią mnie intymne miejsca jak kibel czy kostnica – mówi Mikołaj Lizut.

Sapryk i Żukowski występują jako rzadko trzeźwiejący pracownicy kostnicy, którzy piją denaturat, nie stronią od przekleństw i mocnych żartów na temat nieboszczyków i śmierci.

Na scenie oprócz nich pojawiają się żywe trupy, a w tych rolach m.in. Andżelika Piechowiak i Krzysztof Kiersznowski.  Ten ostatni gra prawicowego polityka pozbawionego wszelkich skrupułów, który umarł w burdelu przedawkowując środki na potencje.

– Gram pustą i bezczelna celebrytkę, jakich pełno ostatnio w naszym kraju – jak  mówi o swojej roli Piechowiak. – Nie ma ona nic do zaproponowania oprócz własnych wdzięków i gotowości na każdą znajomość, która może jej pomóc w karierze. Jej rozwój intelektualny zakończył się na zapamiętaniu paru cytatów Paulo Coelho, ale nie przeszkadza jej to robić kariery jako aktorka, wokalistka, tancerka.

To czarna, bardzo polska komedia, dla widza który nie boi się kontrowersji, mocnych wrażeń i bardzo odważnego poczucia humoru. Ciekawe czy widzowie Capitolu zdobędą się na taką odwagę. Najbliższy pokaz przedpremierowy 11 marca. Premiera 17 marca.


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>