www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Linda dostał propozycję od gangsterów!

Dla kinomanów Boguś Linda to macho, prawdziwy facet. Nic dziwnego, że nie raz dostawał propozycje od chłopaków „z miasta”!

Nigdy nie narzekał na brak popularności. Ale kiedy Bogusław Linda zagrał w filmie „Miasto prywatne” zaczęli się do niego zgłaszać faceci, o których był ten film:
– Film był o mafii pruszkowskiej, a ja mieszkam w Pruszkowie – opowiada aktor w wywiadzie z „Twoim Stylem”. – Przyjechał do mnie kiedyś chłopak z ferajny, nazwiska nie wymienię, i mówi: „Panie Bogusiu, wie pan, nieścisłości w filmie są. Ja nikogo żelazkiem nie przypalałem. Owszem, robiło się to i tamto, ale żelazko nie. Pan mi powie, gdzie ten reżyser mieszka, to ja się przejadę i wytłumaczę mu, co trzeba.”

Ale były też bardziej konkretne propozycje:
– Kiedyś znowu w knajpie Piekiełko w hotelu Gdynia podchodzi facet z tego samego towarzystwa i pyta: „Boguś, a jaki ty byś chciał mieć samochód?” No to ja mówię: „Porsche”. A on od razu rzeczowo: „Ty, a jaki kolor? Tylko pamiętaj, nie możesz tym jechać za granicę, ale tu jeździsz chłopaku, gdzie chcesz. Spoko”. Konkretnie było, ale jednak nie skorzystałem – śmieje się Bogusław Linda.


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>