www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Lepszy w muzyce niż w tańcu

Staszek Karpiel-Bułecka pożegnał się z Tańcem z Gwiazdami. Wróci do swoich ukochanych gór i muzyki?

Muzyk, lider zespołu „Future Folk”, góral z Zakopanego i lokalny patriota z programem pożegnał się w czwartym odcinku 13 edycji Tańca z Gwiazdami. Staszek, oprócz grania w zespole i tańczenia w telewizji, uprawia również narciarstwo freestylowe, a także organizuje obozy narciarskie dla młodzieży. Jako pierwszy polski zawodnik został doceniony i zaproszony do międzynarodowych teamów skupiających najlepszych zawodników. Swoje umiejętności sportowe zaprezentował w programie TVN „Wipeout – Wymiatacze„.

Muzykę również ma we krwi. Jego ojciec grał w zespole Krywań, a wuj jest znanym wokalistą zespołu Zakopower. Staszek bardzo lubi muzykę góralską. Wraz ze swoim zespołem „Future Folk” szykuje się do nagrania płyty z muzyką klubową nawiązującą do tradycji góralskiej. Jedyne doświadczenia Staszka związane z tańcem to polka, którą często tańczy na góralskich weselach. Przed programem mówił, że udział w „Tańcu z Gwiazdami” traktuje jako dobrą zabawę, chciałby jedynie, aby partnerka w programie była zadowolona z jego tanecznych postępów.

Magdalena Soszyńska-Michno jest wielokrotną finalistką mistrzostw Polski i wicemistrzynią kraju w tańcach latynoamerykańskich. Reprezentuje najwyższą międzynarodową taneczną klasę „S”w tańcach latynoamerykańskich. Można ją także oglądać w przedstawieniu „Lady Fossy” w teatrze Kapito. W programie Taniec z Gwiazdami brała udział już po raz jedenasty.

aka
źródło informacji o Uczestnikach: TVN


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>