www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Łepkowska przeprasza Wellman!

Gdy scenarzystka i producentka seriali skrytykowała Dorotę Wellman za plotkowanie w telewizji śniadaniowej, internauci wyśmiali jej intencje, nazywając ją hipokrytką. Nic dziwnego, że teraz Ilona Łepkowska stara się odkręcić całe zamieszanie.

Zaczęło się niewinnie:
– Czuję niesmak, gdy tak inteligentna kobieta jak Dorota Wellman rozmawia o tym, z kim i jak, rozstał się Borys Szyc. I że uważam to za obciach  – pisała Ilona Łepkowska. – Akurat na taką rozmowę kiedyś trafiłam w „DD TVN” i choć wiem, że to nie Dorota Wellman jest scenarzystą tego programu, a jedynie prowadzącą, mimo to, czułam się niekomfortowo, widząc tak dobrą dziennikarkę wepchniętą w formułę plotkarskiej rozmowy ingerującej w prywatność znanych osób.

Gdy internauci komentujący tę wypowiedź zarzucili Łepkowskiej hipokryzję, ta zaczęła… gęsto tłumaczyć się z całej sprawy:
– Fragment tej nieautoryzowanej rozmowy był wulgarny i bardzo nieprzychylny wobec Doroty Wellman, którą bardzo cenię i szanuję. Dorota – słusznie- poczuła się urażona, ja najpierw ją przeprosiłam, potem zrobiłam w redakcji gazety awanturę i zażądałam zamieszczenia sprostowania – pisze Łepkowska w felietonie dla „Tele Tygodnia”.

Nie czekając na sprostowanie, Ilona Łepkowska postanowiła już teraz pochwalić Dorotę Wellman, która po całej aferze odmówiła komentowania wydarzeń towarzyskich w programie „DD TVN”:
– Powiedziała, że publiczne słuchanie rozmów na taki temat jest niedopuszczalne i że nie będzie o tym rozmawiać, bo to obciach. Była autentycznie poruszona, zażenowana sytuacją, w jakiej została postawiona – pisze scenarzystka.

Jak widać, obie panie wyniosły ze zdarzenia cenną lekcję. Dorota Wellman przestanie obmawiać, a Ilona Łepkowska… obmawiać tych, którzy obmawiają!


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>