www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Legendarny Beatles po raz pierwszy w Polsce!

Yellow Submarine, With A Little Help From My Friends, All You Need is Love… te i wiele innych przebojów będziemy mieli okazję usłyszeć już w czerwcu w Warszawie.

A wykona je dla publiczności nie kto inny, ale sam Ringo Starr. Fani niesamowitej czwórki z Liverpoolu nie mieli nigdy szansy usłyszeć swoich idoli na żywo w Polsce. Ale już wkrótce spełnią się ich marzenia –nasz kraj po raz pierwszy odwiedzi legendarny Beatles – Ringo Starr oraz jego gwiazdorski zespół All Starr Band.
Koncert w Sali Kongresowej będzie historycznym wydarzeniem – prawdziwy Beatles będzie niemal na wyciągnięcie ręki, a niewielka sala zagwarantuje publiczności podziwianie legendy rock&roll’a z tak niewiarygodnie bliska. Podobna okazja może się już nigdy nie powtórzyć! ZAPRASZAMY!

Ringo Starr to nie tylko Eks-Beatles, ale i znakomity kompozytor oraz wokalista. Ma na koncie kilkanaście albumów i wiele przebojów, z których możemy wymienić choćby Photograph czy You’re Sixteen. W roku 2002 za swoje muzyczne dokonania został wprowadzony do Percussive Hall of Fame, dołączając tym samym do grona elitarnych perkusistów, takich jak Buddy Rich, czy William F. Ludwig. W 1989 roku założył grupę wyjątkową – Ringo Starr and His All Starr Band, która od dwóch dekad koncertuje na całym świecie.
Nietypowość tego zespołu polega na jego ciągle zmieniającym się składzie. Na każde tournee Ringo zabiera nowych instrumentalistów. Mimo, że grupa zawsze gra przeboje The Beatles, np. With a Little Help from My Friends oraz solowe utwory Ringo, jak It Don’t Come Easy, zmieniający się muzycy nadają interpretacjom znanych utworów wyjątkowości, każdy z nich wnosi w nie coś nowego. W tym roku Ringo koncertuje z jedenastym już składem, do którego należą: Edgar Winter, Gary Wright, Rick Derringer, Richard Page (Mr. Mister), Wally Palmar (Romantics) i Gregg Bissonette.

ZAPRASZAMY!

15 czerwca 2011 – Warszawa, Sala Kongresowa

srednie


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>