www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Legenda telewizji ukarana za kanapkę

Wydaje się absurdalne, a jednak.

Otwarcie Muzeum Historii TVP było okazją do spotkania znanych twarzy telewizyjnych podziwianych na szklanym ekranie przed laty. Wśród nich była słynna Bogumiła Wander, 67 -letnia obecnie była prezenterka.

Pani Bogumiła nie omieszkała powspominać, starych dobrych czasów i opowiedziała, co kiedyś przydarzyło jej się podczas pracy w telewizji. Dzisiaj takie rzecz nazywamy wpadką. Zobaczcie w takim razie jaką wpadkę zaliczyła prezenterka.

Miałam dyżur akurat wtedy, gdy Telewizja Polska transmitowała pogrzeb Leonida Breżniewa w listopadzie 1982 roku. Uroczystości trwały bardzo długo, a ja byłam już strasznie głodna. Postanowiłam na chwilę wymknąć się ze studia i zjeść w bufecie kanapkę. Okazało się, że właśnie kiedy nie było mnie w studiu, transmisja się skończyła, a widzowie zobaczyli puste krzesło. Oczywiście nie obyło się bez kary

Niestety Wander nie powiedziała, jaka to była kara. Mamy tylko nadzieję, że szybka konsumpcja kanapki w bufecie nie naraziła pani Bogumiły na wielki stres. W końcu jedzenie to przyjemność. Na szczęście ta „trauma” sprzed lat dzisiaj jest już tylko zabawną anegdotą.

wander_bogumila

wander_bogumila

wander_bogumila


Wpisz komentarz

  1. 14 listopada 2010 05:34

    Ernie:

    Ona była prawdziwą gwiazdą telewizji… a piękna jest do dziś…

Podobne posty:

/* */?>