www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Laura Samojłowicz obraziła się na polski show- biznes!

Młoda aktorka wyruszyła na podbój Niemiec!

 

Młoda, zdolna i… niepokorna. Taka właśnie jest Laura Samojłowicz, do której przylgnęła łatka aktorki „niełatwej we współpracy”. Młoda gwiazda popadła w konflikt z Radosławem Piwowarskim, reżyserem Hotelu 52. Czy dlatego Laura, która przecież grała główną rolę w tym serialu musi pożegnać się z produkcją?

– W nowych odcinkach położymy nacisk na postacie grane przez Marka Bukowskiego i Kamila Kulę.– zdradziła „Twojemu Imperium” Róża Adamcio z z firmy Akson Studio, produkującej serial- Nie chcemy przesądzać, że Lura Samojłowicz w ogóle się w nich nie pojawi. Być może będą to mniejsze epizody, zobaczymy. Na chwilę obecną trwają rozmowy na temat jej udziału w serialu.

Nie są to jednak łatwe negocjacje. Aktorka nie wyjaśniła nieporozumienia z reżyserem serialu, Radosławem Piwowarskim. Ale Laura ma w zanadrzu plan B…
– Laura wyjechała do Niemiec, by tam spróbować sił- wyjaśniła jej znajoma. Nie jest obecnie związana polskim menadżerem i w ogóle nie ma kontaktu z polskim show- biznesem. A dalszym udziałem w serialu „Hotel 52” nie jest już zainteresowana. 

Czy Laura odniesie sukces za Odrą? Zobaczymy. Wiadomo jednak, że wybór kraju, do którego udała się młoda aktorka jest nieprzypadkowy. Laura świetnie zna niemiecki i… podkładała głos Karoliny Gruszki, aktorki, która wystąpiła w serialu „Czas honoru”.


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>