www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Lato z Radiem i z koncertami

Już 13 czerwca na antenie ponownie zagości „Lato z Radiem”. Audycji będzie można słuchać w radiowej Jedynce od poniedziałku do soboty aż do 3 września.

„Lato z Radiem” nadawane będzie codziennie od poniedziałku do soboty w godzinach 9.00-12.00. W tym roku audycję prowadzić będą na zmianę: Roman Czejarek, Bogdan Sawicki, Marta Kielczyk, Zygmunt Chajzer oraz Sława Bieńczycka. Zaplanowano także 12 koncertów w ramach specjalnej letniej trasy.

Koncerty będą odbywać się w każdą sobotę, począwszy od 18 czerwca w: Wągrowcu, Płocku, Jaśle, Krynicy Morskiej, Świnoujściu, Stegnie, Krynicy Zdrój, Gnieźnie, Mielnie, Świeradowie Zdroju, Szczytnie i Koninie. Na scenie zaprezentują się m.in. Stachursky, Andrzej Piaseczny, Kombii, Patrycja Markowska, IRA i Artur Gadowski, Zbigniew Wodecki, Papa D., Blue Cafe, Kora Jackowska, Zakopower, Muniek Staszczyk, Enej, Chemia, Pectus oraz Paweł Kukiz i Piersi.

Wszystkie koncerty „Lata z Radiem” poprowadzą Roman Czejarek i Bogdan Sawicki. Na każdej imprezie wystąpią trzy gwiazdy muzyczne oraz „Centrum Uśmiechu” z programem dla dzieci. Najciekawsze koncerty „Lata z Radiem” będą transmitowane w Programie 1 PR.

Tegoroczną edycję „Lata z Radiem” zainauguruje specjalny koncert z okazji jubileuszu 40-lecia „Lata z Radiem”, który odbędzie się w najbliższą sobotę w ramach festiwalu piosenki w Opolu.

aka


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>