www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Latający mnich Małaszyński – wideo

Zapowiada się przebojowo, tajemniczo i z lekka… strasznie.

Jeszcze w sierpniu na ekrany kin wejdzie polsko-słowacki film „Latający mnich i tajemnica da Vinci„. W rolach głównych Paweł Małaszyński, Mirosław Zbrojewicz i znany z „Ogniem i Mieczem” rosyjski aktor Aleksandr Domogarow.

Akcja filmu rozgrywa się w XVIII wieku w słowackich Pieninach. W ukrytym w górach i owianym mrocznymi legendami Czerwonym Klasztorze pustelniczy żywot wiodą mnisi kamedulscy. Pewnego dnia u wrót klasztoru odnajdują zakrwawionego, bezimiennego mężczyznę. Ratują półżywego nieznajomego, a z czasem postanawiają przyjąć go w swoje szeregi, nadając mu przydomek Cyprian. Wiele lat później tajemniczy zakonnik noszący to imię wsławi się wielkimi odkryciami z dziedziny medycyny i alchemii, a także wynalezieniem machiny, która pozwoliła mu wzbić się w niebo.

Równie tajemnicze i magiczne wydarzenia towarzyszyły ekipie na planie zdjęciowym!. Jak informuje portal Wirtualnemedia.pl, na planie wybuchł pożar, nóż nieopatrznie rzucony przez grającego główną rolę Marko Igondę z pełnym impetem minął głowę operatora kamery, słowacki aktor Ivan Paluch musiał przejść skomplikowaną operację biodra, jeden ze słowackich kaskaderów omal nie pozbawił toporem dłoni polskiego kolegi, podczas nagrywania scen w krypcie gotyckiego kościoła ekipę atakowały także… zbiorowe ataki migreny.

Czyżby nad filmem zawisła średniowieczna klątwa? A może to tajemne działania jakiejś równie tajemnej sekty? Aż strach się bać iść do kina…

aka


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>