www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Łapicki ma pretensje do żony!

Kiedyś to Andrzej Łapicki był mistrzem, a młoda żona- pokorną uczennicą. Teraz Kamila błyszczy na salonach, a artysta… siedzi w domu!

Półtora roku temu Andrzej Łapicki złamał nogę i musiał ograniczyć swoje życie towarzyskie. Skończyły się podróże,w które często zabierał swoją młodą żonę, Kamilę, coraz rzadziej wychodził też z domu, by pojawić się na rautach czy teatralnych premierach. Jeszcze gorzej było, gdy Andrzej Łapicki zniknął z obsady „M jak miłość”, rola w serialu była bowiem jedynym , ale za to lukratywnym zajęciem. Od tej pory ulubionym sposobem na spędzanie czasu aktora było… oglądanie telewizji w kapciach.

– Ma żal do Kamili, że nie poświęca mu już tyle uwagi, co na początku – zdradza „Na żywo”znajomy pary. – Jest zazdrosny o jej pracę. No i nudzi się w domu, jak każdy mężczyzna pozbawiony zajęcia.

Co w tym czasie robi Kamila? Redaguje rubrykę teatralną w poczytnym magazynie, jest asystentką reżysera w Teatrze Polskim, i uczy się intensywnie… języka hiszpańskiego! Nic dziwnego, że w tym natłoku zajęć Kamila i pan Andrzej nie mieli czasu na świętowanie swojej trzeciej rocznicy małżeństwa, która przypadła na początku czerwca.

– Nie będzie żadnej kolacji! To nie powód, by świętować – odpowiedział wtedy rozdrażniony Łapicki dziennikarzowi tabloidu. I chyba nikt się nie zdziwi, że puszczają mu nerwy…


Wpisz komentarz

  1. 16 czerwca 2012 20:21

    pluralistka:

    Prawnuczki bywają kapryśne- przykra prawda.

Podobne posty:

/* */?>