www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Kuszewski sprzedaje swoja nagrodę!

Zwycięzca „Tańca z gwiazdami” postanowił pozbyć się swojej nagrody. Żeby zachęcić klientów obniżył cenę mercedesa o 50 tys!

Kacper Kuszewski najpierw zapowiadał, że sprzeda mercedesa, którego otrzymał w nagrodę za wygranie „Tańca z gwiazdami”, a potem bardzo długo zwlekał z odbiorem nagrody.

Jak się okazuje odebrał ją, ale… tylko po to, żeby zaraz potem wystawić samochód na aukcji. Widać Marek z „M jak miłość” chce szybko pozbyć się luksusowego auta, bo sprzedaje mercedesa za około 50 tysięcy mniej niż jest faktycznie wart!

Jak donosi „Super Express”, Kuszewski wystawił auto na aukcji za 144 999 tysięcy, podczas gdy cena z salonu wynosi ponad 195 000 złotych. W opisie aukcji poza dokładnym sprawozdaniem ze stanu samochodu (nowy, nigdy nie używany, bezwypadkowy, nawet nie zarejestrowany) znajdziemy bardzo ciekawą informację, że jest to… nieudany prezent!

Jak do tej pory nie było ofert kupna. Ciekawe, czy Kuszewskiemu uda się szybko spieniężyć nagrodę? I najważniejsze: na co aktor przeznaczy tak okrągłą sumkę?


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>