www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Kupicha pożegna się z „Bitwą na Głosy”?

Na placu boju pozostały już tylko cztery zespoły. Bukmacherzy polskiej firmy Star-Typ Sport (STS) jednoznacznie wskazują, że w najbliższym odcinku z widowiskiem pożegna się Piotr Kupicha i jego team.

Kolejne odsłony „Bitwy na Głosy” emitowanej na antenie TVP 2 gromadzą miliony widzów, ciekawych poczynań swoich ulubieńców. Z każdym odcinkiem emocje rosną, a kolejne zespoły żegnają się z programem. Pozostały już tylko cztery drużyny, które po raz kolejny stoczą bój o sympatię telewidzów. Według bukmacherów STS, najbardziej zagrożony porażką jest teraz lider zespołu Feel i jego drużyna. W ubiegłym tygodniu jego team zaledwie o włos wygrał z braćmi Golec, ale tym razem nic nie uchroni go przed odpadnięciem z show.

Tydzień temu przewidywaliśmy, że jedna z dwóch drużyn – braci Golec i Piotra Kupichy, pożegna się z widowiskiem. Sympatyczni bliźniacy mieli mniej szczęścia i zakończyli swą przygodę z programem – mówi Mateusz Juroszek, członek zarządu Star-Typ Sport. W tym tygodniu zakładamy, że „Bitwę na Głosy” opuści lider Feel’a, ale ostateczna decyzja zależy tylko od widzów – kończy Juroszek.

kupicha_piotr_urbanski_hubert_sara_alan


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>