www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Kup sobie buty Gortata

Jesteś fanem lub fanką koszykówki? Możesz mieć na własność rzeczy najsłynniejszego Polaka w najsłynniejszej lidze świata.

Marcin Gortat, jedyny Polak grający w NBA przekazała na aukcję buty, piłki i figurka z serii Big Heads, wszystkie z osobistą dedykacją sportowca. Przekazał do wylicytowania podczas charytatywnych aukcji na rzecz fundacji Anny Dymnej „Mimo Wszystko”, które dzisiaj ruszyły w Wirtualnej Polsce.

Całkowity dochód z aukcji, odbywających się pod adresem aukcje.wp.pl, zostanie przekazany Fundacji Anny Dymnej „Mimo Wszystko”, z przeznaczeniem na budowę ośrodka rehabilitacyjno-terapeutycznego dla osób niepełnosprawnych intelektualnie „Dolina Słońca” w Radwanowicach.

„Jestem pod wrażeniem działalności fundacji pani Anny Dymnej, ogromu pracy i serca, jakie włożyła, by pomagać osobom niepełnosprawnym. Organizacja aukcji tych kilku przedmiotów z moim autografem to jedynie mała cegiełka, którą chcę dołożyć, aby wesprzeć to ambitne dzieło, jakim jest budowa ośrodka terapeutycznego w Radwanowicach. Sam od roku prowadzę Fundację MG13, wspierającą przede wszystkim młodych sportowców i zdaję sobie sprawę, jak wiele jest wokół nas osób potrzebujących” – mówi Marcin Gortat.

Klawiatury w dłoń i do dzieła! Cel szczytny, pamiątki oryginalne, nic tylko licytować.

aka

Dymna_Anna


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>