www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Kulisy organizacji sylwestra we Wrocławiu

Nie do wiary! W tekście czytamy „zawał serca”.

Dzisiaj mamy już tak długo wyczekiwany Nowy Rok 2011. I pewnie wiele osób  z tego powodu bardzo się cieszy, bo ogrom pracy związany z organizacja imprez sylwestrowych już za nimi. Jak się teraz okazuje, wiele kłopotów nie ominęło organizatorów sylwestra we Wrocławiu, gdzie bawiła telewizyjna Dwójka. Super Express donosi, że występ trzech div: Edyty Górniak, Beaty Kozidrak i Maryli Rodowicz kosztował pracowników sporo nerwów.

Artystki ze względu na swoje liczne zajęcia miały kłopoty, aby spotkać się w jednym miejscu w tym samym czasie. Chwilami bywało więc nerwowo. W dodatku poziom ich profesjonalizmu wymagał od organizatorów wytężonej pracy – czytamy  w tabloidzie.

Ale przy tym show pracowali tylko sami mocno zaangażowani w swoja pracę ludzie, co potwierdza kolejna informacja:

Ekipa pracowała jak mogła najlepiej, do tego stopnia, że jeden z producentów trafił do szpitala. Musiał poddać się badaniom kontrolnym, gdyż podejrzewano nawet zawał serca. Na szczęście wszystko jest już w porządku i jak udało się nam dowiedzieć, na drugi dzień dołączył już do wrocławskiej ekipy. Trzy gwiazdy nie zwalniały tempa. Ich wersja hitu Tiny Turner (71 l.) „Proud Mary” musi przecież przejść do historii!

Jesteśmy już po wczorajszym wrocławskim sylwestrze  z udziałem trzech wielkich polskich gwiazd Górniak, Kozidrak i Rodowicz. I jak sądzicie, Waszym zdaniem ich wersja hitu Tiny Turner przeszła do historii?

gorniak_edyta_rodowicz_maryla_kozidrak_beata

1 2 3 4

Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>