www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Kuligowska napisze poradnik o wychowaniu bliźniąt

„Dojrzałam”- wyznaje Marta Kuligowska w rozmowie z „Galą”.


Dziennikarka TVN24, matka 3-letnich bliźniąt, mówi o tym, jak godzi codziennie wstawania o 3.45 z obowiązkami domowymi. Przyznaje, że jest ciężko i tak naprawdę nie da się pogodzić tak skrajnych ról. Opowiada także o tym, jak dzieci zmieniły jej życie.

Dojrzałam. Czuję ogromną odpowiedzialność, a wcześniej wyznawałam taką „nieznośną lekkość bytu”. Żyłam na luzie, oprócz pracy nie miałam żadnych obowiązków. A teraz mam rodzinę, jestem matką dwójki dzieci. Nawet kiedy to mówię, wszystko jeszcze wydaje mi się trochę nierealne. Zmieniło się moje nastawienie do życia. Mam większe poczucie odpowiedzialności też za siebie. Zaczęłam biegać, prowadzę bardziej higieniczny tryb życia. Odkryłam w sobie takie pokłady miłości, jakich nawet nie byłam w stanie sobie wyobrazić. To zabrzmi jak banał, ale gdyby nie dzieci, na pewno czułabym się uboższa”– zdradza.

Marta wyznała także, że zamierza napisać książkę o wychowaniu bliźniąt, gdyż do tej pory nie powstał żaden rzetelny poradnik na ten temat. Odpowie w nim na wiele pytań młodych, zdezorientowanych matek. Szykuje się bestseller?

Kuligowska_Marta

Kuligowska_Marta


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>