www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

„Kulesza domyśliła się pierwsza” – mówi Mucha

Ania opowiada o tym, kto jako pierwszy zasugerował jej, że może być w ciąży.

Aktorka nie chroni swojej prywatności i z chęcią opowiada o intymnych szczegółach dotyczących ciąży. Okazuje się, że to nie ona jako pierwsza zauważyła zmiany w swoim ciele. Zrobiła to… jej koleżanka z planu.


„Jako pierwsza domyśliła się na planie „Prosto w serce” Agata Kulesza. Urósł mi biust, stał się pełniejszy i jędrniejszy. I na planie Kulesza mówi do mnie, cytuję: „Mucha, przecież to niemożliwe, żeby w twoim wieku tak cycki rosły…”. Odpowiedziałam: „Kulesza, daj spokój, zawsze miałam duży biust”. A ona dalej: „Nie, no Mucha… to jest niemożliwe! A może ty jesteś w ciąży?”. Spojrzała się na mnie i mówi: „E… nie, ty nie”, i wyszła z garderoby. No i wtedy wykonałam pierwszy telefon pod tytułem: „Kochanie, kup może test po drodze, jak będziesz wracał”” – czytamy w „Vivie”.

Mucha przyznaje, że trochę obawia się macierzyństwa. Oznacza dla niej koniec wielu planów zawodowych, albo znaczną ich zmianę. Wierzy jednak, że wspólnie z Marcelem poradzą sobie z tak ciężkim zadaniem. Trzymamy kciuki!


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>