www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Kukulska i Górniak nie darzą się sympatią?

Powodem takiej sytuacji jest Dariusz Krupa. Były mąż Edyty nadal przyjaźni się z Natalią, która pomagała mu pozbierać się po rozwodzie. Nie mogła ona znieść ciągłych obelg Edyty pod adresem jej przyjaciela. Teraz stara się unikać jej towarzystwa.

„Natalia Kukulska i jej partner Michał Dąbrówka przyjaźnią się z byłym mężem Górniak. Nikt do tej pory nie zapomniał o tym, w jakich stosunkach para się rozstała i co na temat Darka Krupy mówiła w wywiadach Edyta. Przyjaciele mają do tej pory jej to za złe. Natalia Kukulska przyjaźni się również z Adamem Sztabą, który przez jakiś czas był w związku z diwą. Ich związek zakończył się tym, że Edyta spakowała jego rzeczy PCK, a on zamieszkał w samochodzie” – czytamy na „Se.pl”.

Trudno obecnie znaleźć osobę, która darzy Edytę sympatią. Przez wiele lat kariery zdążyła zaleźć za skórę wielu osobom. Miejmy nadzieję, że teraz jej stan psychiczny się ustabilizował i nie będzie już wszczynać awantur z innymi celebrytami. Czy wreszcie zajmie nas swoją muzyką?


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>