www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Kukulska: „Nie lubię plotek”

Piosenkarka jest przerażona bujną wyobraźnią mediów. Stara się nie czytać informacji na swój temat, jednak czasem dowiaduje się o nich przypadkiem. Zawsze są to historie wymyślone i całkowicie nierealne.

„Ja mam kilka żyć, jak w grze, jak w komiksie. Czasami to, co czytam o sobie, jest dla mnie totalnym zaskoczeniem, czasami się śmieję, czasami jestem wkurzona. Natomiast prawda jest zupełnie gdzie indziej. Są momenty, gdy chciałabym robić swoje w swoim zawodzie, a cały czas jestem przypisywana jakimś sytuacjom. Czasami pojawiają się w moim życiu obciążenia dziwne. Czasem mam ochotę krzyczeć: „Nie, to nieprawda”. Jedyny sposób na to wszystko to milczenie, to złoty środek. Wiem, że media czekają na mój komentarz, ale boję się, że powiem o słowo za dużo”- powiedziała w rozmowie z „Gazeta.tv”.

Natalia stara się chronić swoją prywatność. Nie komentuje pogłosek na swój temat nawet wtedy, gdy są dla niej wyjątkowo przykre. Szkoda, że więcej gwiazd nie ma takiego podejścia i niepotrzebnie dolewa oliw do ognia. Czy celebryci jeszcze nie nauczyli się, że z mediami nie da się wygrać?


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>