www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Kuba Wesołowski: „Mniej tych ciuchów!”

Aktor może w tym roku pozwolić sobie tylko na krótkie wakacje. Powód? Praca na planie kilku produkcji. Kuba Wesołowski wyznał jednak, że dużą satysfakcję sprawia mu tylko wcielanie się w rolę Michała Konarskiego, bohatera serialu „Czas honoru„.

Kuba Wesołowski

Przystojny aktor pomału wyspecjalizował się w odgrywaniu głównych ról w serialach historycznych. Już we wrześniu obejrzymy Kubę Wesołowskiego w czwartej serii „Czasu honoru”. Tym razem także niezabraknie scen batalistycznych i miłosnych. Będą też… skoki naspadochronie! Jak wyglądała praca na planie?

– Tęskniłem za nim od czterech lat (śmiech). Dopytywałem, kiedy znowu będę skakał. I skaczemy – tym razem w innym składzie.- wyznaje Kuba Wesołowski reporterce „Świata Seriali”.

Jego bohater, po dwóch latach walk na terenie Włoch, znów zostanie zrzucony do okupowanej Polski. Kuba nie krył radości:- Okres II wojny światowej czy lata 30. szalenie mnie pociągały.Miałem słabość do tych czasów chyba z racji tego, że są nam bliższe niż Jagiełło na koniu. Tego typu produkcje zawsze charakteryzują się ogromnym pietyzmem wykonania, a my – realizując je – mamy równie wielką frajdę. Mamy też to szczęście, że tutaj naprawdę wszyscy wkładają w pracę maksimum swoich możliwości. A jestem świadomy, że nie każdy serial robi się w ten sposób.- zdradza nam aktor.

Okazuje się jednak, że pewna sprawa sprawiła Wesołowskiemu nieco kłopotu. Mowa o… stroju spadochroniarza:- Przy pierwszej serii strój był o wiele cięższy, było goręcej, a my pod spodem nosiliśmy jeszcze ubrania. Teraz, nauczeni doświadczeniem, przekonaliśmy panie z garderoby, żeby zakładać mniej tych ciuchów. Obecnie stroje do skakania są chyba dużo prostsze i przyjemniejsze. Skok w tym tutaj byłby obarczony sporym ryzykiem.Ale będziemy wyskakiwać z samolotu z wysokości jakichś dwóch metrów. Spadochron raczej się nie rozłoży- zdradza Kuba Wesołowski.

Życzymy miękkiego lądowania!


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>