www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Która z finalistek zdobędzie koronę Miss Polski 2015?

Która z finalistek zdobędzie koronę Miss Polski 2015? Najpiękniejsze Polki chciały rozwikłać tę zagadkę w andrzejkowy wieczór!


Czy nazwisko zwyciężczyni konkursu Miss Polski 2015 jest w rękach losu? Tegoroczne finalistki Miss Polski postanowiły sprawdzić, jak o ich przyszłości zadecydują wróżby andrzejkowe! Wczoraj w klimatycznej karczmie, przy akompaniamencie góralskiej muzyki na żywo i pysznej kolacji, odbyło się spotkanie andrzejkowe najpiękniejszych Polek.

Inicjatorką wieczoru była rodowita kryniczanka, Miss Polski 2012 – Katarzyna Krzeszowska. Nie tylko wprowadziła kandydatki w tajniki bycia miss, ale przede wszystkim zadbała o to, by choć w ten jeden wieczór dziewczyny zapomniały o rywalizacji i oddały się temu, co przyjemne – zabawie! Każda z kandydatek miała okazję stworzyć odlew z wosku, który w
oczach wielu niejednokrotnie przypominał… koronę! Tak samo optymistycznie brzmiały wróżby ukryte w specjalnych ciasteczkach upieczonych przez mamę Kasi Krzeszowskiej, która jest wielką fanką konkursu!

Trzydzieści jeden najpiękniejszych Polek wybranych w eliminacjach regionalnych konkursów Miss Polski i Miss Polonia weźmie udział w historycznym wydarzeniu. Po raz pierwszy od 25 lat w Polsce zostanie wybrana jedna najpiękniejsza Polka, która otrzyma tytuł Miss Polski 2015!

Nową królową ukoronują dwie ustępujące Panie: Ewa Mielnicka Miss Polski 2014 oraz Paulina Krupińska Miss Polonia 2012. Transmisja z gali Miss Polski 2015 6 grudnia, o godzinie 20:00 w Telewizji POLSAT.


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>