www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Kto zrobił z niego wariata?

Przez pół roku Robert Kozyra zabiegał o względy pięknej aktorki. Gdy prawie mu się udało, ktoś sobie z niego zakpił…


Ponad pół roku temu Robert Kozyra dostał ciekawą propozycję. Miał on nakłonić Monicę Belucci do zagrania w filmie Andrzeja Wajdy opowiadającym o Lechu Wałęsie. Piękna Włoszka miała zagrać dziennikarkę Orianę Fallaci. Rozmowy prowadzone przez Roberta Kozyrę nie należały do najłatwiejszych, ale udało mu się nakłonić gwiazdę do nagrania kilkuminutowej wypowiedzi, gdzie zachwala ona nie tylko Wałęsę, ale też Andrzeja Wajdę i jego kino. Niestety, potem reżyser nagle zmienił zdanie.

– Nie mamy tyle pieniędzy, a nie mogę udawać, że spełnimy wszystkie wymagania, które przynależą jej, gdy realizuje filmy na świecie. Nie mogliśmy się tego podjąć, ponieważ to byłoby nierozsądne z naszej strony. Mamy środki na to, żeby zrobić polski film i nie będziemy udawać, że coś jest, gdy tego nie ma – powiedział w czwartek Wajda.


Co na to Kozyra?
– Zadzwoniła do mnie osoba z produkcji i oświadczyła, że nic z tego nie będzie. Nikt mi nic nie tłumaczył: „Nie bo nie” i dyskusja była ucięta! Zostałem postawiony w sytuacji idiotycznej, rozmawiałem z Monicą Belucci pół roku i nagle miałem powiedzieć: „Sorry Batory, to były żarty, zabieram swoje zabawki”? – opowiadał zdenerwowany Kozyra w programie DD TVN. – Po co wchodzić w takie negocjacje, jeśli potem nagle się rezygnuje? Tak się nie robi w polskim showbiznesie.

Robert Kozyra ma wielkie pretensje również o to, że to on sam musiał potem tę niezręczną sytuację odkręcić…
– Było mi okropnie wstyd. Musiałem zrobić coś, co jest dla mnie nie do przyjęcia! Przecież Monica może teraz rozgłosić: „Nie rozmawiajcie z nim, to ten fałszerz, Kozyra”.

 

Na szczęście juror „Mam talent” potrafi też znaleźć pozytywną stronę tego całego zamieszania:
– Miałem też negocjowac z Meryl Streep. Na szczęście nawet do tego nie doszło, bo zrobić w konia Meryl Streep to byłby dopiero wstyd… – opowiada Kozyra.

Kto w filmie Wajdy zagra Orianę Fallaci? Do tej pory nie wiadomo. Jedno, co pewne: z aktorką nie będzie rozmawiał rozgoryczony Robert Kozyra…


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>