www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Kto zdobędzie serce Króla disco?

Trwa zacięta walka o serce Króla disco! Już jutro zobaczymy ciąg dalszy poszukiwań wymarzonej towarzyszki Tomka Niecika. Tym razem ekipa programu „Łowy Króla Disco” zawita do Wilgi. Czy Tomek znajdzie tam wybrankę swojego serca?

W walce o tytuł królowej disco i serce Tomka dziewczyny będą musiały wykazać się współpracą zespołową. Ochotniczki czeka m.in. wymiana koła w samochodzie, a jak wiemy do łatwych zadań to nie należy oraz, zgodnie z powiedzeniem – „przez żołądek do serca” kandydatki będą musiały popisać się talentem kulinarnym i przyrządzić deser podany na… na ciele jednej z dziewcząt.

Tomek natomiast ujawni światu swój talent wokalny. Tym razem jednak okaże się, że drzemie w nim dusza prawdziwego hip hopowca. Sobotnie wydanie programu to będzie niepowtarzalna szansa, by usłyszeć jak Tomek rapuje!

Zmagania atrakcyjnych dziewczyn walczących o serce Tomka Niecika będzie można oglądać już jutro o godz. 19.00 tylko w Viva Polska. Pamiętaj – król jest tylko jeden!

aka

„Łowy Króla Disco” na antenie Viva Polska – emisja w każdą sobotę godz. 19:00. Dodatkowe emisje: poniedziałek godz. 21:00, środa godz. 20:00


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>