www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Kto wystąpi w 14. edycji „Tańca z Gwiazdami”?

Czy są jeszcze jakieś gwiazdy w Polsce? Te prawdziwe zazwyczaj unikają tego programu jak ognia. Z roku na rok coraz więcej osób staje się celebrytami właśnie dzięki show TVN-u.

Stacja wielokrotnie namawiała do udziału Szymona Majewskiego, jednak dziennikarz nie jest do tego przekonany.

„Mnie się nie chce trenować. Nie do końca jest to moja bajka. Fruwające sreberka, ciuchy… Ja bym się nie czuł w tym dobrze. Oczywiście jest to świetna zabawa i za każdym razem, gdy rozmawiałem z produkcją o moim ewentualnym występie, to mój warunek był taki, że przychodzę w niedzielę na program, słyszę melodię i tańczę po swojemu. Pewnie daleko bym zaszedł i tego się boją. Ale ja nie chcę przechodzić tego co inni. Cztery miesiące treningów, pięć godzin dziennie, zrywanie łękotek, nadrywanie mięśni, nabijanie sobie siniaków, a potem odpadanie na tydzień, dwa przed finałem. Ja nie chcę czegoś takiego przechodzić” – wyznał w rozmowie z „Super Expressem”.

Szymon zapewne nie zmieni zdania, jednak jest jeszcze jedna gwiazda, którą produkcja bierze pod uwagę. Jest nią… Agnieszka Dygant. Aktorka już wkrótce skończy pracę nad swoim nowym serialem i będzie mogła zająć się nowymi projektami. Czy TVN namówi ją do udziału w programie? Miejmy nadzieję, że będzie w nim chociaż jedna gwiazda.


Wpisz komentarz

  1. 6 lutego 2013 21:38

    kalina:

    super

Podobne posty:

/* */?>