www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Kto wystąpi podczas tegorocznego Festiwalu w Opolu? [fotorelacja]

Dwa dni, sześć koncertów – debiutanci, piosenki premierowe, przypomnienie dawnych i najbardziej ulubionych współczesnych przebojów, a także kabaret na najwyższym poziomie to atrakcje, które czekają widzów Jedynki w tym roku w Opolu.

49. Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej już 1 i 2 czerwca br. w TVP1, po raz pierwszy w wersji HD! Festiwal obfitował będzie w wyjątkowe koncerty muzyczne.

Festiwal otwiera specjalny show, wypełniony przebojami lat 60. – „Szalone lata 60!”. Koncert prowadzi Wojciech Mann wraz z synem – Marcinem. W drugim koncercie pt. „Kora, Trójka i Debiuty – 30. urodziny Listy Przebojów” wystąpią debiutanci, których wyłoniła radiowa Trójka. Będą to młodzi, zdolni i rokujący artyści, którzy fonograficznie już zaistnieli na polskim rynku muzycznym. Dołączy do nich tradycyjnie zwycięzca przeglądu talentów miasta Opole. Z okazji 30-lecia „Listy Przebojów Trójki” artyści koncertu na potrzeby opolskich debiutów przygotują swoje interpretacje największych hitów, które przez lata święciły sukcesy na liście. Koncert prowadzony będzie przez – radiowe legendy – Marka Niedźwieckiego i Artura Andrusa. Ze specjalnym mini-recitalem wystąpi Kora, której piosenka pojawiła się w pierwszym, historycznym notowaniu Trójki.

Trzecim koncertem podczas pierwszego dnia Festiwalu będzie wyjątkowy przegląd piosenek legendy muzyki rockowej – Kazika Staszewskiego, który po raz pierwszy wystąpi na Festiwalu w Opolu. „KULTowePRZEBOJE” to recital największych przebojów Kultu, które zapisały się w świadomości wszystkich i które nazywane są „kultowymi” z uwagi na ich ponadczasowość.

Koncertem otwierającym dzień drugi Festiwalu będą „SuperPremiery”. To muzyczne widowisko wypełnią nowe przebojowe kompozycje popularnych gwiazd. W koncercie usłyszymy nowe piosenki, ale prezentowane już, w tym roku, w rozgłośniach radiowych i stacjach telewizyjnych, a także w Internecie. Koncert poprowadzą trzy piękne kobiety: Anna Czartoryska, Halinka Mlynkova i Anna Dereszowska.

„SuperJedynki” to koncert i plebiscyt wzbudzający, co roku duże zainteresowanie. W tym roku popularne polskie gwiazdy walczą o laur w pięciu kategoriach: SuperArtysta, SuperArtystka, SuperPrzebój, SuperZespół, SuperAlbum. W koncercie zobaczymy artystów, którzy zostali wybrani głosami: widzów TVP1, słuchaczy Programu 1 Polskiego Radia i czytelników Super Expressu oraz internautów. Koncert poprowadzą: Artur Orzech, Radzimir Dębski, Maria Szabłowska i Paweł Sztompke.

Tegoroczny – 49. Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu zamknie niepowtarzalne widowisko pt. „Kabaret-TYM i SuperTeam”. Specjalnie na Festiwal Stanisław Tym przygotuje program kabaretowy składający się ze skeczy i piosenek, które znają i rozpoznają wszyscy. Koncert ten uświetnią wybitni goście m.in.: Janusz Gajos, Krystyna Janda, Maciej Stuhr i Wiktor Zborowski. (tommy)

Zobacz fotorelację z konferencji prasowej!


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>