www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Kto ubiera tak seksownie?

Patrycja Kujawa pojawiła się na rynku projektantów w polskim show-biznesie prawie dwa temu i już zawładnęła serca kilku gwiazdom. Jej zmysłowe i seksowne kreacje bardzo spodobały się m.in.: Klaudii Wiśniowskiej, Ewie Mielnickiej, Oli Szwed, Annie Prus, Magdzie Femme, Pauli Tumali, Natalii Jakule i Annie Karwan.  Już styczniu Patrycja będzie miała swój pierwszy pokaz mody.

 

Patrycja Kujawa urodziła się w Łodzi, w mieście słynącym z przemysłu włókienniczego i tekstylnego. Jej mama szyła zawodowo, więc już od najmłodszych lat widziała jak wygląda ta praca. Przez jakiś czas jej rodzice prowadzili nawet własną szwalnie. Jako dziecko lubiła bawić się ścinkami materiałów oraz chodzić do dużych przemysłowych szwalni. Uwielbiała również rysować i malować – w konkurach plastycznych zajmowała wysokie miejsca. Już wtedy zafascynował ją świat pięknych kreacji.

Poszła do dobrego liceum, a następnie skończyła studia na UW i znalazła pracę, ale o świecie mody nigdy nie zapomniała. Mając 17 lat wzięła udział w konkursie piękności, była również fotomodelką. W wolnych chwilach organizowała też sesje zdjęciowe, co sprawiało jej ogromną przyjemność. Zaczęła pracę w biurze i to nie dawało jej satysfakcji.

Momentem przełomowym w jej życiu było poznanie obecnego męża. To on dostrzegł w niej duży potencjał, gdy zobaczył jej rysunki, ręcznie robioną biżuterię, nakrycia głowy do sesji oraz projekty sukni. Dał jej do zrozumienia, że taki talent nie może się zmarnować i trzeba go wykorzystać. I tak zaczęła się przygoda z szyciem i projektowaniem, która trwa, aż do dziś. Otworzyła Ślubne Atelier OrOr w Warszawie i coraz więcej klientek zamawia u niej bajeczne suknie ślubne i wieczorowe.


Wpisz komentarz

  1. 30 listopada 2016 21:04

    Asad:

    sztuczne, brzydkie i zbotoksowane babsko

Podobne posty:

/* */?>