www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Kto spędza wakacje w Australii?

Agata Załęcka po zakończeniu w tym roku zdjęć do serialu „Na sygnale” postawiła wyjechać na wakacje.

Zawsze marzyła, aby polecieć do Australii i udało się. Pojechała sama, odwiedzić znajomych. Swoją podróż rozpoczęła w Melbourne, gdzie przywitali ją bardzo gościnnie znajomi z Polski, zamieszkujący Australię od ponad dwudziestu lat. Wśród nich m.in. Tadeusz Matkowski, który jest szefem telewizji Polonia w Melbourne.

Stamtąd Agata poleciała na Gold Coast, czyli nad Złote Wybrzeże i tu obecnie wypoczywa. Jak sama mówi, spędza miło czas podziwiając wody oceanu, piękne rozłożyste plaże i wspaniałe krajobrazy. Aktorka udała się do buszu i w góry Mt.Tamborine, gdzie odkryła cudowne miejsce, które prowadzone jest przez Polkę i Tasmańczyka, o nazwie „polish place”. Agata przyznaje, że zjadła tu najlepsze pierogi z mięsem od ponad 7 lat.
Zdjęcie z kangurami zrobiłam w parku Currumbin, w którym można podziwiać dziki świat zwierząt Australii. Udało mi się nawet dotknąć kangura i koale  – wspomina.

Na Wigilię i Święta Bożego Narodzenia przemieściła się w głąb lądu do buszu w Omerau do swoich polskich znajomych Basi Kozłowskiej i jej męża Jurka.
Miała przyjemność spędzić gościnnie parę godzin na planie amerykańskiego filmu kręconego na Złotym Wybrzeżu w miasteczku Surfers Paradise.

Poznałam tu kilka osób z tego środowiska. To naprawdę niesamowite wydarzenie, bo jak się okazuje najwięcej filmów kręci się na Gold Coast, to takie Australijskie Hollywood. Kręcono tu m.in. Piratów z Karaibów oraz wiele innych amerykańskich dużych produkcji – dodaje.

Aktorka podkreśla, że jest tu pięknie, ale jeszcze wciąż wiele przed nią i wiele może się w tym czasie wydarzyć.


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>