www.topstars.pl

Najlepsze zdjęcia w sieci!

Bądź z nami na salonach!

Kto poprowadzi kolejną edycję „Tańca z Gwiazdami”?

Tak, będą kolejne odsłony programu. Wiadomo na pewno, że nie pojawią się w nich Natasza Urbańska i Janusz Józefowicz. Zagadką pozostaje zatem to, kto ich zastąpi. Podobno szansę na prowadzenie programu ma Weronika Marczuk.

„Weronika odzyskała dawną pewność siebie, ma wdzięk, urodę i świetnie się prezentuje przed kamerą. Na pewno poradziłaby sobie w roli prowadzącej” – zapewnia pracownik TVN w rozmowie z „Rewią”.

Bardzo możliwe jest jednak, że szansę dostanie też Katarzyna Skrzynecka. Pomimo niemiłej atmosfery, w jakiej rozstała się ze stacją, nigdy publicznie nie obrażała swoich pracodawców. Jeszcze niedawno nie wyobrażała sobie powrotu do programu. „Teraz sytuacja uległa zmianie i dawne urazy mogą szybko pójść w zapomnienie. Kasia jest bardzo wszechstronna. To prawdziwa artystka. Ten fakt przemawia właśnie za jej zatrudnieniem” – donosi tabloid.

Czy jakiekolwiek zmiany w obsadzie spowodują wzrost oglądalności? Ciekawe, czy do programu uda się zaprosić jakąś prawdziwą gwiazdę. Większość albo już wzięła udział w programie, albo deklaruje niechęć wobec takich decyzji. Kto pojawi się w kolejnej edycji?


Wpisz komentarz

Podobne posty:

/* */?>